Арочний ангар від виробника

Арковий ангар від виробника – це найбільш прийнятна за ціною і якістю споруда арочного типу з рулонної сталі, що швидко зводиться, створена з компанією «Hangar». Металеві арочні конструкції, вироблені на цьому верстаті мають свої експлуатаційні характеристики, з якими ми хочемо вам ознайомити.

Металеві конструкції аркового ангару від виробника підлягають різним розрахункам. З урахуванням довгої зими та короткого літа в нашому регіоні, насамперед, арочні металоконструкції розраховуються на снігові та вітрові навантаження.

Арковий ангар від виробника потрапляє під умови будівництва швидкомонтованих модульних будівель для Красноярського краю та міста Красноярська, а саме IV сніговий, III вітровий регіони:

розрахункове снігове навантаження до 240 кг/м²;

нормативне значення вітрового тиску 38кг/м2;

розрахункова температура зовнішнього повітря -46 ° С;

Це основні розрахункові норми, які повинні відповідати умовам будівництва в нашому регіоні. Арковий ангар від виробника передбачає повну відповідність їм і може бути створений у двох можливих варіантах виконання:

Холодний варіант комплектації аркового ангару підходить для складських споруд, де передбачається зберігання продукції та товарів, що відповідають певним вимогам, умов зберігання, що враховує властивості цих товарів та продукції. Арковий ангар від виробника найбільше підходить для зберігання різної техніки та обладнання або для тимчасового зберігання вантажів на період перевантаження.

Теплий варіант комплектації аркового ангару найбільше підходить для нашого регіону, що славиться суворим кліматом, рясним снігом і вітрами. Крім всього дуже багато товарів і продуктів потребують особливих умов зберігання, тому арочний ангар від виробника в теплому варіанті виконання це вже не просто склад або сховище, а повноцінний комерційний, сільськогосподарський, виробничий або будь-який інший об’єкт будівництва.

У нашій компанії арочні ангари можуть бути висотою до 21 метра, завширшки до 24 метрів і мати необмежену довжину. Залежно від призначення об’єкта, умов експлуатації, побажань замовника до комплекту арочного ангару можуть входити різні інженерні комунікації, такі як водо- та електропостачання, каналізація, опалення, вентиляція, зв’язок, у тому числі оптоволоконні лінії, охоронні системи, автоматизовані системи обліку та контролю.

Також ми розглядаємо комплектацію спеціальним складським, технологічним та виробничим обладнанням, необхідного для створення та підтримки певного температурного режиму, наприклад, захисту холодильних камер від проникнення теплого повітря, а також пилу, опадів та комах; перевантажувальні тамбури, відкидні мости, мобільні рампи, автоматичні ворота різних типів, дверні та віконні отвори.

Крім того, арочний ангар від виробника передбачає планувальні рішення, що відповідають ТЗ проекту та оптимально зручні для комфортного відпочинку та праці людей. В онлайн каталозі нашої компанії, представленому на цьому сайті ви зможете знайти проекти арочних споруд з рулонної сталі, що вже використовуються. Крім того, ми розглядаємо інші варіанти співробітництва та будуємо арочні ангари за кресленнями та ескізами замовника. У цьому випадку, щоб без зусиль здійснити проект, а також правильно розрахувати його ціну, нам необхідно побачити ваші проектні задуми. Після чого вже можна буде співпрацювати на взаємовигідних умовах.

Aрковий ангар від виробника вважається найбільш раціональним рішенням будівництва. Тому що в ньому використовуються показники, найефективніші у багаторічній практиці їх експлуатації та використання. Саме ці показники дозволяють гарантувати замовникам стійкість, міцність та довговічність безкаркасної споруди, а також мінімальні експлуатаційні витрати на весь термін служби ангару.

Залишити відповідь